UPW1H681MHD
NichiconNichicon
UPW1H681MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1H681MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1H681MHD.pdf2.UPW1H681MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1H681MHD
Tau Wae UPW1H681MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152857 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1H681MHD.pdf2.UPW1H681MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.84A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1913
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1H681MHH
UPW1H681MHH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 6030 pcs
Tikiake: UPW1H681MHH.pdf
RFQ
UPW1H560MEH
UPW1H560MEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 5826 pcs
Tikiake: UPW1H560MEH.pdf
RFQ
UPW1H681MHD6TN
UPW1H681MHD6TN
Tikiake: UPW1H681MHD6TN.pdf
UPW1H561MHD1TO
UPW1H561MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UPW1H561MHD1TO.pdf
UPW1H681MHD6
UPW1H681MHD6