UPW1H181MPD6TD
NichiconNichicon
UPW1H181MPD6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1H181MPD6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1H181MPD6TD.pdf2.UPW1H181MPD6TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1H181MPD6TD
Tau Wae UPW1H181MPD6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 574544 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1H181MPD6TD.pdf2.UPW1H181MPD6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 552.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11822-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 119 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1H180MDH
UPW1H180MDH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 4925 pcs
Tikiake: UPW1H180MDH.pdf
RFQ
UPW1H181MPD6
UPW1H181MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 421145 pcs
Tikiake: UPW1H181MPD6.pdf
RFQ
UPW1H181MPD
UPW1H181MPD