UPW1E820MED
NichiconNichicon
UPW1E820MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1E820MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1E820MED.pdf2.UPW1E820MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1E820MED
Tau Wae UPW1E820MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 880687 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1E820MED.pdf2.UPW1E820MED.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 188.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 290mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1819
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 250 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 82µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1E682MHD
UPW1E682MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 70587 pcs
Tikiake: UPW1E682MHD.pdf
RFQ
UPW1E681MPD1TD
UPW1E681MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 177251 pcs
Tikiake: UPW1E681MPD1TD.pdf
RFQ
UPW1E820MED1TD
UPW1E820MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL