UPW1E471MPH6
NichiconNichicon
UPW1E471MPH6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1E471MPH6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1E471MPH6.pdf2.UPW1E471MPH6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1E471MPH6
Tau Wae UPW1E471MPH6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4092 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1E471MPH6.pdf2.UPW1E471MPH6.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 746.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 995mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 65 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1E472MHH
UPW1E472MHH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 5984 pcs
Tikiake: UPW1E472MHH.pdf
RFQ
UPW1E4R7MDD1TA
UPW1E4R7MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1100756 pcs
Tikiake: UPW1E4R7MDD1TA.pdf
RFQ
UPW1E471MPH
UPW1E471MPH
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL