UPW1E100MDD6
NichiconNichicon
UPW1E100MDD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1E100MDD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1E100MDD6.pdf2.UPW1E100MDD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1E100MDD6
Tau Wae UPW1E100MDD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1265130 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1E100MDD6.pdf2.UPW1E100MDD6.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 19.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 65mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1810
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1C822MHD
UPW1C822MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 61616 pcs
Tikiake: UPW1C822MHD.pdf
RFQ
UPW1E101MED
UPW1E101MED
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 884547 pcs
Tikiake: UPW1E101MED.pdf
RFQ
UPW1E100MDD6TE
UPW1E100MDD6TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPW1E100MDD6TE.pdf
UPW1E100MDH
UPW1E100MDH
Tikiake: UPW1E100MDH.pdf
UPW1E100MDD6TP
UPW1E100MDD6TP