UPW1C392MHH6
NichiconNichicon
UPW1C392MHH6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1C392MHH6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1C392MHH6.pdf2.UPW1C392MHH6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1C392MHH6
Tau Wae UPW1C392MHH6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6031 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1C392MHH6.pdf2.UPW1C392MHH6.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 2.117A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.49A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 28 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 3900µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1C392MHD6
UPW1C392MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 123264 pcs
Tikiake: UPW1C392MHD6.pdf
RFQ
UPW1C390MDH
UPW1C390MDH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 5104 pcs
Tikiake: UPW1C390MDH.pdf
RFQ
UPW1C392MHH
UPW1C392MHH