UPW1A682MHD6
NichiconNichicon
UPW1A682MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1A682MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1A682MHD6.pdf2.UPW1A682MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1A682MHD6
Tau Wae UPW1A682MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79050 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1A682MHD6.pdf2.UPW1A682MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 2.329A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.74A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1762
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 20 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 6800µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1A682MHH6
UPW1A682MHH6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 6013 pcs
Tikiake: UPW1A682MHH6.pdf
RFQ
UPW1A682MHD6TN
UPW1A682MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 81675 pcs
Tikiake: UPW1A682MHD6TN.pdf
RFQ
UPW1A681MPH
UPW1A681MPH
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPW1A681MPH.pdf
UPW1A682MHD
UPW1A682MHD