UPW1A470MDD
NichiconNichicon
UPW1A470MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1A470MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1A470MDD.pdf2.UPW1A470MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1A470MDD
Tau Wae UPW1A470MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1262898 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1A470MDD.pdf2.UPW1A470MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1732
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 600 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1A390MDH
UPW1A390MDH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 5104 pcs
Tikiake: UPW1A390MDH.pdf
RFQ
UPW1A392MHH
UPW1A392MHH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 5911 pcs
Tikiake: UPW1A392MHH.pdf
RFQ
UPW1A470MDD1TA
UPW1A470MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPW1A470MDD1TA.pdf
UPW1A470MDD1TD
UPW1A470MDD1TD