UPW1A332MHD1TO
NichiconNichicon
UPW1A332MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1A332MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1A332MHD1TO.pdf2.UPW1A332MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1A332MHD1TO
Tau Wae UPW1A332MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177847 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1A332MHD1TO.pdf2.UPW1A332MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.658A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.95A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12153-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1A331MPD1TA
UPW1A331MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 583802 pcs
Tikiake: UPW1A331MPD1TA.pdf
RFQ
UPW1A332MHD
UPW1A332MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL