UPW1A220MDD6
NichiconNichicon
UPW1A220MDD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1A220MDD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1A220MDD6.pdf2.UPW1A220MDD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1A220MDD6
Tau Wae UPW1A220MDD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1297692 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1A220MDD6.pdf2.UPW1A220MDD6.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 19.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 65mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1728
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 22µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1A181MED1TD
UPW1A181MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 1045263 pcs
Tikiake: UPW1A181MED1TD.pdf
RFQ
UPW1A220MDD6TP
UPW1A220MDD6TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 1703892 pcs
Tikiake: UPW1A220MDD6TP.pdf
RFQ
UPW1A181MED1TA
UPW1A181MED1TA
Tikiake: UPW1A181MED1TA.pdf
UPW1A220MDH6
UPW1A220MDH6
Tikiake: UPW1A220MDH6.pdf
UPW1A220MDD
UPW1A220MDD
Tikiake: UPW1A220MDD.pdf
UPW1A220MDD6TE
UPW1A220MDD6TE