UPW1A152MPD6TD
NichiconNichicon
UPW1A152MPD6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1A152MPD6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1A152MPD6TD.pdf2.UPW1A152MPD6TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1A152MPD6TD
Tau Wae UPW1A152MPD6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148418 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1A152MPD6TD.pdf2.UPW1A152MPD6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.224A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12025-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 45 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1A181MED1TA
UPW1A181MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 556363 pcs
Tikiake: UPW1A181MED1TA.pdf
RFQ
UPW1A151MEH
UPW1A151MEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 5723 pcs
Tikiake: UPW1A151MEH.pdf
RFQ
UPW1A152MPD6
UPW1A152MPD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPW1A152MPD6.pdf
UPW1A152MPH6
UPW1A152MPH6
Tikiake: UPW1A152MPH6.pdf
UPW1A151MED1TA
UPW1A151MED1TA
Tikiake: UPW1A151MED1TA.pdf
UPW1A152MPD
UPW1A152MPD