UPW0J682MHD6TN
NichiconNichicon
UPW0J682MHD6TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW0J682MHD6TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW0J682MHD6TN.pdf2.UPW0J682MHD6TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW0J682MHD6TN
Tau Wae UPW0J682MHD6TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131183 pcs Pepa Raraunga 1.UPW0J682MHD6TN.pdf2.UPW0J682MHD6TN.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 2.117A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.49A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12313-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 28 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 6800µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW0J821MPD
UPW0J821MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 521935 pcs
Tikiake: UPW0J821MPD.pdf
RFQ
UPW0J682MHD
UPW0J682MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 101040 pcs
Tikiake: UPW0J682MHD.pdf
RFQ
UPW0J682MHD6
UPW0J682MHD6