UPW0J392MHD1TO
NichiconNichicon
UPW0J392MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW0J392MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW0J392MHD1TO.pdf2.UPW0J392MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW0J392MHD1TO
Tau Wae UPW0J392MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172504 pcs Pepa Raraunga 1.UPW0J392MHD1TO.pdf2.UPW0J392MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ High Frequency 1.945A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-12206-3 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 30 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3900µF Nga tono General Purpose