UPW0J331MED6TD
NichiconNichicon
UPW0J331MED6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW0J331MED6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW0J331MED6TD.pdf2.UPW0J331MED6TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW0J331MED6TD
Tau Wae UPW0J331MED6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 508566 pcs Pepa Raraunga 1.UPW0J331MED6TD.pdf2.UPW0J331MED6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 279.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 430mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4720-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 230 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW0J331MEH
UPW0J331MEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 5071 pcs
Tikiake: UPW0J331MEH.pdf
RFQ
UPW0J331MED1TD
UPW0J331MED1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1248557 pcs
Tikiake: UPW0J331MED1TD.pdf
RFQ
UPW0J331MED6
UPW0J331MED6