UPV1V330MGD
NichiconNichicon
UPV1V330MGD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPV1V330MGD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPV1V330MGD.pdf2.UPV1V330MGD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPV1V330MGD
Tau Wae UPV1V330MGD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 485209 pcs Pepa Raraunga 1.UPV1V330MGD.pdf2.UPV1V330MGD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPV Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17190
UPV1V330MGD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 830 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPV1V220MFD1TA
UPV1V220MFD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 553093 pcs
Tikiake: UPV1V220MFD1TA.pdf
RFQ
UPV1V330MGD1TD
UPV1V330MGD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL