UPV1HR68MFD1TD
NichiconNichicon
UPV1HR68MFD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPV1HR68MFD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPV1HR68MFD1TD.pdf2.UPV1HR68MFD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPV1HR68MFD1TD
Tau Wae UPV1HR68MFD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 551532 pcs Pepa Raraunga 1.UPV1HR68MFD1TD.pdf2.UPV1HR68MFD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPV Ratonga -
Ko te poari - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11603-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 22 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPV1V101MGD
UPV1V101MGD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 317364 pcs
Tikiake: UPV1V101MGD.pdf
RFQ
UPV1HR68MFD
UPV1HR68MFD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL