UPV1H6R8MFD1TA
NichiconNichicon
UPV1H6R8MFD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPV1H6R8MFD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPV1H6R8MFD1TA.pdf2.UPV1H6R8MFD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPV1H6R8MFD1TA
Tau Wae UPV1H6R8MFD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 548557 pcs Pepa Raraunga 1.UPV1H6R8MFD1TA.pdf2.UPV1H6R8MFD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPV Ripple Current @ High Frequency 91mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2.5 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 6.8µF
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UPV1H680MGD
UPV1H680MGD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 309609 pcs
Tikiake: UPV1H680MGD.pdf
RFQ
UPV1HR47MFD
UPV1HR47MFD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 423353 pcs
Tikiake: UPV1HR47MFD.pdf
RFQ
UPV1H6R8MFD
UPV1H6R8MFD