UPV1E390MFD1TD
NichiconNichicon
UPV1E390MFD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPV1E390MFD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPV1E390MFD1TD.pdf2.UPV1E390MFD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPV1E390MFD1TD
Tau Wae UPV1E390MFD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 872468 pcs Pepa Raraunga 1.UPV1E390MFD1TD.pdf2.UPV1E390MFD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPV Ratonga -
Ko te poari - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11659-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.1 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 39µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPV1E330MFD1TA
UPV1E330MFD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 511867 pcs
Tikiake: UPV1E330MFD1TA.pdf
RFQ
UPV1E330MFD
UPV1E330MFD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 714494 pcs
Tikiake: UPV1E330MFD.pdf
RFQ
UPV1E390MFD
UPV1E390MFD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL