UPV1E121MGD
NichiconNichicon
UPV1E121MGD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPV1E121MGD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPV1E121MGD.pdf2.UPV1E121MGD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPV1E121MGD
Tau Wae UPV1E121MGD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 434332 pcs Pepa Raraunga 1.UPV1E121MGD.pdf2.UPV1E121MGD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPV Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17175
UPV1E121MGD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 340 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 120µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPV1C820MGD1TA
UPV1C820MGD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 368267 pcs
Tikiake: UPV1C820MGD1TA.pdf
RFQ
UPV1C820MGD1TD
UPV1C820MGD1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 549954 pcs
Tikiake: UPV1C820MGD1TD.pdf
RFQ
UPV1E121MGD1TA
UPV1E121MGD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPV1E121MGD1TA.pdf
UPV1E101MGD1TD
UPV1E101MGD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPV1E101MGD1TD.pdf
UPV1E121MGD1TD
UPV1E121MGD1TD