UPV1A331MGD1TD
NichiconNichicon
UPV1A331MGD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPV1A331MGD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPV1A331MGD1TD.pdf2.UPV1A331MGD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPV1A331MGD1TD
Tau Wae UPV1A331MGD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 536691 pcs Pepa Raraunga 1.UPV1A331MGD1TD.pdf2.UPV1A331MGD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPV Ratonga -
Ko te poari - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11864-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 270 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF