UPV1A181MGD
NichiconNichicon
UPV1A181MGD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPV1A181MGD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPV1A181MGD.pdf2.UPV1A181MGD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPV1A181MGD
Tau Wae UPV1A181MGD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 397044 pcs Pepa Raraunga 1.UPV1A181MGD.pdf2.UPV1A181MGD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPV Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 490 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPV1A181MGD1TA
UPV1A181MGD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 382076 pcs
Tikiake: UPV1A181MGD1TA.pdf
RFQ
UPV1A121MGD
UPV1A121MGD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 336836 pcs
Tikiake: UPV1A121MGD.pdf
RFQ
UPV1A181MGD1TD
UPV1A181MGD1TD