UPV1A101MGD
NichiconNichicon
UPV1A101MGD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPV1A101MGD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPV1A101MGD.pdf2.UPV1A101MGD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPV1A101MGD
Tau Wae UPV1A101MGD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 501350 pcs Pepa Raraunga 1.UPV1A101MGD.pdf2.UPV1A101MGD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPV Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17682
UPV1A101MGD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 940 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF