UPTW6270MHD
NichiconNichicon
UPTW6270MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPTW6270MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 420V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPTW6270MHD.pdf2.UPTW6270MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPTW6270MHD
Tau Wae UPTW6270MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 420V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80686 pcs Pepa Raraunga 1.UPTW6270MHD.pdf2.UPTW6270MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPT Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 384mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5713
UPTW6270MHD-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 27µF Nga tono General Purpose