UPT2G271MRD
NichiconNichicon
UPT2G271MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPT2G271MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPT2G271MRD.pdf2.UPT2G271MRD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPT2G271MRD
Tau Wae UPT2G271MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36507 pcs Pepa Raraunga 1.UPT2G271MRD.pdf2.UPT2G271MRD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa UPT Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.08A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11186
UPT2G271MRD-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPT2G271MRD6
UPT2G271MRD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 400V RADIAL