UPS2V470MRD6
NichiconNichicon
UPS2V470MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS2V470MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS2V470MRD6.pdf2.UPS2V470MRD6.pdf3.UPS2V470MRD6.pdf4.UPS2V470MRD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS2V470MRD6
Tau Wae UPS2V470MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5679
UPS2V470MRD6-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose