UPS2FR47MPD1TD
NichiconNichicon
UPS2FR47MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS2FR47MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS2FR47MPD1TD.pdf2.UPS2FR47MPD1TD.pdf3.UPS2FR47MPD1TD.pdf4.UPS2FR47MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS2FR47MPD1TD
Tau Wae UPS2FR47MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 315V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.6mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11451-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose