UPS2E471MRD
NichiconNichicon
UPS2E471MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS2E471MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS2E471MRD.pdf2.UPS2E471MRD.pdf3.UPS2E471MRD.pdf4.UPS2E471MRD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS2E471MRD
Tau Wae UPS2E471MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5525A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5667
UPS2E471MRD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose