UPS1V102MHD1TO
NichiconNichicon
UPS1V102MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS1V102MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS1V102MHD1TO.pdf2.UPS1V102MHD1TO.pdf3.UPS1V102MHD1TO.pdf4.UPS1V102MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS1V102MHD1TO
Tau Wae UPS1V102MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 1.349A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.55A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12150-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 57 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPS1V152MHD
UPS1V152MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 159344 pcs
Tikiake: UPS1V152MHD.pdf
RFQ
UPS1V151MPD1TA
UPS1V151MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 409170 pcs
Tikiake: UPS1V151MPD1TA.pdf
RFQ
UPS1V102MHD
UPS1V102MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL