UPS1J330MED
NichiconNichicon
UPS1J330MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS1J330MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS1J330MED.pdf2.UPS1J330MED.pdf3.UPS1J330MED.pdf4.UPS1J330MED.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS1J330MED
Tau Wae UPS1J330MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 37.4mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-15847
UPS1J330MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 710 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPS1J331MHD1TO
UPS1J331MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 293843 pcs
Tikiake: UPS1J331MHD1TO.pdf
RFQ
UPS1J222MHD
UPS1J222MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 97795 pcs
Tikiake: UPS1J222MHD.pdf
RFQ
UPS1J330MED1TD
UPS1J330MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL