UPS1J100MDD
NichiconNichicon
UPS1J100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS1J100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS1J100MDD.pdf2.UPS1J100MDD.pdf3.UPS1J100MDD.pdf4.UPS1J100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS1J100MDD
Tau Wae UPS1J100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 18.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15844
493-15844-3-ND
UPS1J100MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2.1 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPS1J101MPD
UPS1J101MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 459441 pcs
Tikiake: UPS1J101MPD.pdf
RFQ
UPS1J100MDD1TD
UPS1J100MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 926707 pcs
Tikiake: UPS1J100MDD1TD.pdf
RFQ
UPS1J151MPD
UPS1J151MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: UPS1J151MPD.pdf
UPS1H4R7MDD1TD
UPS1H4R7MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UPS1H4R7MDD1TD.pdf
UPS1J100MDD1TA
UPS1J100MDD1TA