UPS1E472MHD
NichiconNichicon
UPS1E472MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS1E472MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS1E472MHD.pdf2.UPS1E472MHD.pdf3.UPS1E472MHD.pdf4.UPS1E472MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS1E472MHD
Tau Wae UPS1E472MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 2.349A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5654
UPS1E472MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 4700µF