UPS1A151MED
NichiconNichicon
UPS1A151MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS1A151MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS1A151MED.pdf2.UPS1A151MED.pdf3.UPS1A151MED.pdf4.UPS1A151MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS1A151MED
Tau Wae UPS1A151MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 500 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose