UPM2W3R3MHD
NichiconNichicon
UPM2W3R3MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2W3R3MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2W3R3MHD.pdf2.UPM2W3R3MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2W3R3MHD
Tau Wae UPM2W3R3MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171783 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2W3R3MHD.pdf2.UPM2W3R3MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 48mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-17136
UPM2W3R3MHD-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 3.3µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM2W220MHD
UPM2W220MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 55938 pcs
Tikiake: UPM2W220MHD.pdf
RFQ
UPM2W3R3MHD1TO
UPM2W3R3MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL