UPM2A471MHD
NichiconNichicon
UPM2A471MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2A471MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2A471MHD.pdf2.UPM2A471MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2A471MHD
Tau Wae UPM2A471MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80059 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2A471MHD.pdf2.UPM2A471MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.76A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11141
UPM2A471MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 47 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM2A470MHD6
UPM2A470MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 250669 pcs
Tikiake: UPM2A470MHD6.pdf
RFQ
UPM2A471MHD6
UPM2A471MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL