UPM2A390MPD1TA
NichiconNichicon
UPM2A390MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2A390MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2A390MPD1TA.pdf2.UPM2A390MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2A390MPD1TA
Tau Wae UPM2A390MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 351031 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2A390MPD1TA.pdf2.UPM2A390MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 490mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 330 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM2A390MPD6
UPM2A390MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 220904 pcs
Tikiake: UPM2A390MPD6.pdf
RFQ
UPM2A390MPD6TD
UPM2A390MPD6TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 178363 pcs
Tikiake: UPM2A390MPD6TD.pdf
RFQ
UPM2A390MPD
UPM2A390MPD