UPM2A150MED
NichiconNichicon
UPM2A150MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2A150MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2A150MED.pdf2.UPM2A150MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2A150MED
Tau Wae UPM2A150MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 428665 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2A150MED.pdf2.UPM2A150MED.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 810 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM2A150MED1TA
UPM2A150MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 478503 pcs
Tikiake: UPM2A150MED1TA.pdf
RFQ
UPM2A151MHD1TO
UPM2A151MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 151728 pcs
Tikiake: UPM2A151MHD1TO.pdf
RFQ
UPM2A150MED1TD
UPM2A150MED1TD