UPM1K820MHD6TO
NichiconNichicon
UPM1K820MHD6TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1K820MHD6TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1K820MHD6TO.pdf2.UPM1K820MHD6TO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1K820MHD6TO
Tau Wae UPM1K820MHD6TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124497 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1K820MHD6TO.pdf2.UPM1K820MHD6TO.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 355mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-5286-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 270 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose