UPM1K680MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1K680MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1K680MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1K680MPD1TD.pdf2.UPM1K680MPD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1K680MPD1TD
Tau Wae UPM1K680MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182137 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1K680MPD1TD.pdf2.UPM1K680MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 355mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-5284-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 280 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1K6R8MDD1TD
UPM1K6R8MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 989945 pcs
Tikiake: UPM1K6R8MDD1TD.pdf
RFQ
UPM1K680MPD
UPM1K680MPD
Kaihanga: Nichicon