UPM1K271MHD6
NichiconNichicon
UPM1K271MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1K271MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1K271MHD6.pdf2.UPM1K271MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1K271MHD6
Tau Wae UPM1K271MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105955 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1K271MHD6.pdf2.UPM1K271MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 110 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1K330MPD
UPM1K330MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 561921 pcs
Tikiake: UPM1K330MPD.pdf
RFQ
UPM1K271MHD6TN
UPM1K271MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL