UPM1K221MHD
NichiconNichicon
UPM1K221MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1K221MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1K221MHD.pdf2.UPM1K221MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1K221MHD
Tau Wae UPM1K221MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158607 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1K221MHD.pdf2.UPM1K221MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 845mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.16A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5622
UPM1K221MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 120 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1K221MHD6TN
UPM1K221MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 155603 pcs
Tikiake: UPM1K221MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1K221MHD6
UPM1K221MHD6
Kaihanga: Nichicon