UPM1K150MED
NichiconNichicon
UPM1K150MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1K150MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1K150MED.pdf2.UPM1K150MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1K150MED
Tau Wae UPM1K150MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 491412 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1K150MED.pdf2.UPM1K150MED.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.2 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1K150MED1TD
UPM1K150MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 912489 pcs
Tikiake: UPM1K150MED1TD.pdf
RFQ
UPM1K121MPD
UPM1K121MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 239347 pcs
Tikiake: UPM1K121MPD.pdf
RFQ
UPM1K150MED1TA
UPM1K150MED1TA