UPM1K102MHD
NichiconNichicon
UPM1K102MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1K102MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1K102MHD.pdf2.UPM1K102MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1K102MHD
Tau Wae UPM1K102MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72149 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1K102MHD.pdf2.UPM1K102MHD.pdf
Te manawanui 1000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa UPM
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 80V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-5621
UPM1K102MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2.05A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Waehanga Kaihanga UPM1K102MHD Life @ Temp. -
Hapa 44 mOhm Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
Whakaahua nui 1000µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 80V RADIAL Nga tono 5000 Hrs @ 105°C