UPM1J391MHD
NichiconNichicon
UPM1J391MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1J391MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1J391MHD.pdf2.UPM1J391MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1J391MHD
Tau Wae UPM1J391MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99323 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1J391MHD.pdf2.UPM1J391MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5618
UPM1J391MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 43 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1J390MED1TA
UPM1J390MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 438891 pcs
Tikiake: UPM1J390MED1TA.pdf
RFQ
UPM1J390MED1TD
UPM1J390MED1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 758456 pcs
Tikiake: UPM1J390MED1TD.pdf
RFQ
UPM1J391MHD6
UPM1J391MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL