UPM1J271MHD
NichiconNichicon
UPM1J271MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1J271MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1J271MHD.pdf2.UPM1J271MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1J271MHD
Tau Wae UPM1J271MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 185991 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1J271MHD.pdf2.UPM1J271MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.34A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15766
UPM1J271MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 55 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1J270MED1TA
UPM1J270MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 412534 pcs
Tikiake: UPM1J270MED1TA.pdf
RFQ
UPM1J271MHD6
UPM1J271MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 112229 pcs
Tikiake: UPM1J271MHD6.pdf
RFQ
UPM1J221MHD6
UPM1J221MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: UPM1J221MHD6.pdf
UPM1J330MED1TA
UPM1J330MED1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: UPM1J330MED1TA.pdf
UPM1J271MHD6TN
UPM1J271MHD6TN