UPM1H151MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1H151MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1H151MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1H151MPD1TD.pdf2.UPM1H151MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1H151MPD1TD
Tau Wae UPM1H151MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 413229 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1H151MPD1TD.pdf2.UPM1H151MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 820mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11926-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 100 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1H150MDD1TD
UPM1H150MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 691783 pcs
Tikiake: UPM1H150MDD1TD.pdf
RFQ
UPM1H151MPD
UPM1H151MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL