UPM1H010MDD
NichiconNichicon
UPM1H010MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1H010MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1H010MDD.pdf2.UPM1H010MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1H010MDD
Tau Wae UPM1H010MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1332223 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1H010MDD.pdf2.UPM1H010MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15733
UPM1H010MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 11 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1H101MPD
UPM1H101MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 408843 pcs
Tikiake: UPM1H101MPD.pdf
RFQ
UPM1E820MED1TA
UPM1E820MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 791232 pcs
Tikiake: UPM1E820MED1TA.pdf
RFQ
UPM1H010MDD1TD
UPM1H010MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL