UPM1E560MED
NichiconNichicon
UPM1E560MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1E560MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1E560MED.pdf2.UPM1E560MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1E560MED
Tau Wae UPM1E560MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 844314 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1E560MED.pdf2.UPM1E560MED.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 235mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 440 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 56µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1E471MPD
UPM1E471MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 374772 pcs
Tikiake: UPM1E471MPD.pdf
RFQ
UPM1E561MPD
UPM1E561MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 310635 pcs
Tikiake: UPM1E561MPD.pdf
RFQ
UPM1E560MED1TD
UPM1E560MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL