UPM1E102MHD
NichiconNichicon
UPM1E102MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1E102MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1E102MHD.pdf2.UPM1E102MHD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1E102MHD
Tau Wae UPM1E102MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180452 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1E102MHD.pdf2.UPM1E102MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.47A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14505
UPM1E102MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 36 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1E121MED1TD
UPM1E121MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1081549 pcs
Tikiake: UPM1E121MED1TD.pdf
RFQ
UPM1E102MHD6TN
UPM1E102MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 123095 pcs
Tikiake: UPM1E102MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1E102MHD6
UPM1E102MHD6