UPM1C392MHD
NichiconNichicon
UPM1C392MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1C392MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1C392MHD.pdf2.UPM1C392MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1C392MHD
Tau Wae UPM1C392MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68842 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1C392MHD.pdf2.UPM1C392MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.51A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5598
UPM1C392MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 22 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 3900µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1C470MDD
UPM1C470MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1135926 pcs
Tikiake: UPM1C470MDD.pdf
RFQ
UPM1C392MHD6TN
UPM1C392MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 82146 pcs
Tikiake: UPM1C392MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1C392MHD6
UPM1C392MHD6