UPM1C332MHD
NichiconNichicon
UPM1C332MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1C332MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1C332MHD.pdf2.UPM1C332MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1C332MHD
Tau Wae UPM1C332MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123067 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1C332MHD.pdf2.UPM1C332MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 2.21A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.46A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11118
UPM1C332MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 23 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1C332MHD6
UPM1C332MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 97451 pcs
Tikiake: UPM1C332MHD6.pdf
RFQ
UPM1C331MPD
UPM1C331MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 650298 pcs
Tikiake: UPM1C331MPD.pdf
RFQ
UPM1C331MPD6TD
UPM1C331MPD6TD
Tikiake: UPM1C331MPD6TD.pdf
UPM1C332MHD6TN
UPM1C332MHD6TN